Привітання з Новим роком 2019 проза! Привітання з Новим роком проза

Привітання з Новим роком 2019 проза! Привітання з Новим роком проза

1. Привітання з Новим роком в прозі колегам

Дорогі колеги, вітаю вас з Новим роком — самим чарівним і радісним святом. Нехай це свято принесе у ваше життя добро, благополуччя, щастя і здійснення всього того, про що ви давно мріяли. Бажаю вам, щоб робота приносила не тільки моральне, а й матеріальне задоволення. З Новим Роком!

2. Поздоровлення з Новим роком проза

Ось і настає Новий 2019 рік! І наші серця наповнюються чарівним очікуванням чудес! Кожен, безумовно кожен, незалежно від віку, професії, статті — кожен вірить у диво! Сподівається, що в Новому році буде ще краще, ще тепліше, ще щасливішим! Так і має бути. У ці останні передноворічні хвилини бажаю вам здорового оптимізму і віри в краще! Давайте в будь-яких життєвих ситуаціях вірити в добро і сподіватися на завтрашній день! Під бій курантів загадайте бажання і нехай воно неодмінно здійсниться. Нехай будуть здорові наші діти, нехай робота буде цікавою і високооплачуваною, хай щастя оселиться в наших будинках! З Новим Роком!

3. Привітання з Новим роком у прозі

Вітаю тебе з Новим роком Кабана. Бажаю тобі здоров’я і бадьорості! З Новим роком!

4. Привітання з Новим 2019 роком у прозі

Щиросердечно вітаємо Вас з Новим Роком Кабана! Бажаємо, щоб Новий 2019 рік став багатшим на щедрі здобутки для нашої суверенної держави, додав щастя, добра і достатку у кожну домівку.

5. Вітання з Новим роком в прозі

Вітаю вас з Новим Роком! Всі ми знаємо, що Новий рік — це найяскравіше, найчудовіше, загадкове і улюблене свято! Кожен від Нового Року чекає, сподівається і вірить у щось своє. Тому побажаю вам в наступаючому році виконання бажань! Хай збудеться все те найпотаємніше, що кожен з нас вважає нездійсненою мрією!

6. Привітання з Новим роком прозою

Вітаємо з Різдвом, з Новим Роком вітаєм! Нехай у своїх новорічні клопоти Дід Мороз не забуде про тебе, і, незалежно від того віриш ти в нього чи ні, принесе тобі самий чудовий подарунок – виконання заповітної мрії. А коли твоя мрія здійсниться, не забудь написати йому лист з подякою, щоб він не образився і дарував тобі подібні подарунки кожен рік. З Новим Роком!

7. Привітання з Новим роком в прозі колегам

Хочу привітати вас з Новим Роком! Новий рік дарує надію на успіх, радість і щастя. Хочу побажати колегам, щоб рік був насичений щасливими і радісними подіями. Нехай у вашому житті буде місце не тільки для цікавої та високооплачуваної роботи, а й для відпочинку всією сім’єю. З Новим Роком!

8. Привітання в прозі з Новим роком

З Новим Роком! Сподобайся йому, і він обдарує вас чарівними сюрпризами: буде підштовхувати вас ззаду по службовій драбині, надішле лелек у вашу родину, а на дачі допоможе відкопати справжній скарб золотих монет! Хай же збудуться все мрії, побажання та надії! З Новим Роком 2019!

9. Привітання з Новим роком 2019 прозою

Вітаю вас з наступаючим! Хочу побажати вам викинути все старе і непотрібне перед зустріччю Нового Року! Так прийнято в багатьох країнах. Давайте і ми викинемо образи і засмучення, брехню і ненависть, заздрість і користь, все, за що так соромно… Але все найкраще, що можна згадати і уявити давайте дарувати одному з усмішками не тільки в новорічну ніч, а весь рік! Нехай це стане нашою доброю традицією! З Новим Роком!

10. З Новим роком 2019 в прозі

Друзі! Вітаю вас з Новим Роком! Всі ми знаємо напевно, що це найяскравіше, найчудовіше, загадкове, безсумнівно улюблене, тепле свято! Кожен від Нового Року чекає, сподівається і вірить у щось своє. Тому побажаю вам в наступаючому році виконання бажань! Хай збудеться все те найпотаємніше, що кожен з нас вважає блакитною мрією!

11. З Новим роком привітання в прозі

Вітаю вас з наступаючим Новим Роком! Хочу побажати вам викинути все старе і непотрібне перед зустріччю Нового Року! Так прийнято в багатьох країнах. Давайте і ми викинемо образи і засмучення, брехню і ненависть, заздрість і користь, все, за що так соромно… Але все найкраще, що можна згадати і уявити давайте дарувати один одному з усмішками не тільки в новорічну ніч, а весь рік! Нехай це стане нашою доброю традицією! З Новим 2019 Роком!

12. Привітання з Новим роком проза

Мила теща, з Новим роком! Бажаю Вам, щоб Кабан цього року принес Вам міцне здоров’я, тесть дарував любов, Ваша донька слухалася нас обох, внуки приносили щастя, а за повагу до Вас я беру відповідальність на себе.

13. Вітання з Новим роком проза

Вітаю з наступаючим новим роком і бажаю, щоб він не застав вас зненацька! Нехай він принесе вам веселі сюрпризи, добрі напуття і сміливі рішення, які приведуть вас до визнання та успіху. І нехай поруч з вами буде кохана людина, яка завжди зможе підтримати і надихнути на нові дерзання! З Новим Роком!

14. З Новим роком 2019 в прозі

Вітаю з Новим роком … (назва тварини за китайським гороскопом). Хай вона принесе тобі міцне здоров’я і фантастичну удачу. Зникнуть всі твої печалі, а ти попливеш в море щастя. Бажаю тобі завжди знаходити вірний шлях і залишати після себе помітний слід! З Новим Роком!

15. Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим в прозі

З Новим роком та Різдвом Христовим! Новий рік — це яскраве, урочисте і веселе свято. Хай надія і віра в себе і свої сили надихають на здійснення найзаповітніших ваших мрій. Нехай збудеться все задумане, а Новий рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. З Новим роком та Різдвом Христовим!

16. Вітання з Новим роком проза

Колега, вітаю Вас з Новим роком … (назва тварини за китайським гороскопом)! Бажаю, щоб шлях до вашої мрії не був дуже звивистим. З Новим Роком!

17. Привітання з Новим роком в прозі

Друзі! Вітаю вас з Новим Роком! Всі ми знаємо напевно, що це найяскравіше, найчудовіше, загадкове, безсумнівно улюблене, тепле свято! Кожен від Нового Року чекає, сподівається і вірить у щось своє. Тому побажаю вам в наступаючому році виконання бажань! Хай збудеться все те найпотаємніше, що кожен з нас вважає блакитною мрією! З Новим Роком!

18. Вітання з Новим роком в прозі

Настає рік Кабана. Нехай для Вас не буде таємницею, що Ви гідні всього самого найкращого. Так нехай же міцніє Ваше здоров’я, зміцнюється матеріальне благополуччя, радує особисте життя.

19. Привітання з Новим роком в прозі колегам

Дорогий, колега! Бажаю, щоб у Новому році вас оточували тільки чесні та відповідальні люди, а оселя була затишним і щасливим місцем. Терпіння, вдачі у всіх починаннях, успіхів у справах і, звичайно ж, міцного здоров’я. З Новим Роком!

20. Привітання з Новим роком 2019 в прозі

Щиросердечно вітаємо Вас з Новим Роком … (назва тварини за китайським гороскопом)! Бажаємо, щоб Новий рік став багатшим на щедрі здобутки для нашої держави, додав щастя, добра і достатку у кожну домівку. З Новим Роком!

21. З Новим роком привітання в прозі

Коханий, з Новим роком! Цього року ти просто будеш купатися в моїй любові! З Новим Роком!

22. Привітання з Новим роком в прозі

Вітаю Вас з Новим 2019 роком Кабана! Від усього серця бажаю в прийдешньому році здійснити все задумане, втілити в життя всі ідеї і плани! І нехай не тільки в наступаючому році, але і завжди з вами поруч будуть рука в руку йти, справжня подруга і коханий чоловік!

23. Привітання в прозі з Новим роком

Коханий чоловік, настав Новий рік! Оскільки … (назва тварини за китайським гороскопом) дуже сильна тварина, то і твоє благополуччя цього року цілком залежить від твоїх старань. А ти у мене просто скарб. Значить, гідне життя нам забезпечена! З Новим Роком!

24. Вітання з Новим роком у прозі

Вітаю з Новим роком Кабана. Хай принесе тобі міцне здоров’я і фантастичну удачу. Зникнуть всі твої печалі, а ти попливеш в море щастя. Бажаю тобі завжди знаходити вірний шлях і залишати після себе помітний слід!

25. Привітання з Новим роком в прозі колегам

Колега, вітаю Вас з Новим роком … (назва тварини за китайським гороскопом)! Бажаю, щоб шлях до вашої мрії не був дуже звивистим. З Новим Роком!

26. Привітання з Новим роком 2019 проза

Мила(ий) ____ (мамо, тато, брат, сестра, кохана, коханий), з Новим роком! Бажаю Вам, щоб … (назва тварини за китайським гороскопом) цього року принесла міцне здоров’я, дарувала любов, діти слухались, а онуки приносили щастя. З Новим Роком!

27. Привітання з Новим роком в прозі колегам

Вітаю вас з Новим Роком! Новий рік запалює в серцях людей нові сподівання, нове щастя і досягнення поставлених цілей. Колеги, нехай Новий рік зустріне вас щасливими посмішками, сміхом дітей та приємними сюрпризами. З Новим Роком!

28. Привітання з Новим роком прозою

З Новим роком … (назва тварини за китайським гороскопом), кохана дружина! Грація і краса в тебе є. Інакше, як би я тебе помітив у свій час? Спокушати ти теж вмієш. Дивись пункт вище. Жіночої сили хоча відбавляй! За це все тебе і люблю! З Новим роком!

29. Привітання з Новим роком в прозі

Настав рік … (назва тварини за китайським гороскопом) — найкрасивіший і благородніший у всьому Східному гороскопі. Нехай для Вас не буде таємницею, що Ви гідні всього самого найкращого. Так нехай же міцніє Ваше здоров’я, зміцнюється матеріальне благополуччя, радує особисте життя. З Новим Роком!

30. Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим в прозі

З Новим роком та Різдвом Христовим! Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і процвітання нашій країні. Подаруємо найдорожче, найцінніше — любов і тепло наших сердець, увагу і турботу наших близьких, аби в новому році щасливих людей стало більше. Бажаю всім вам, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні. Успіхів вам, щастя і благополуччя! З Новим роком та Різдвом Христовим!

31. З Новим роком в прозі

Мамочка, з Новим роком Кабана! Нехай рік, що наступив, стане роком твоїх звершень, принесе тобі удачу та успіх.

32. Поздоровлення з Новим роком в прозі

Сестричка, от і настав рік Кабана! З Новим роком! Нехай Кабан оточить тебе турботою, дасть тобі багато сил на нові звершення!

33. З наступаючим Новим роком проза

Вітаємо вас з Новим Роком! Хочемо побажати вам благополуччя, сімейного щастя, відмінного здоров’я і віри у власні сили. Нехай ваша робота завжди приносить вам задоволення і високий дохід. Гарного вам настрою і щасливих новорічних свят. З Новим Роком!

34. Новорічні привітання проза

Дорогий дідусю, вітаю з Новим роком Кабана! Нехай він зміцнить твоє здоров’я і матеріальне благополуччя, зробить твоє життя легким і щаслиим.

35. Привітання з Новим роком в прозі колегам

Наближаються новорічні свята – пора змін, щасливих посмішок і планів на майбутнє. Нехай Новий рік принесе вам успіх у справах, щастя в сім’ї і гарний настрій. Бажаю вам віри в себе і свій колектив, успішного розвитку вашої компанії і великих звершень. З Новим Роком!

36. Привітання з Новим роком 2019 прозою

Вітаю тебе з Новим роком … (назва тварини за китайським гороскопом). Бажаю тобі здоров’я і бадьорості! З Новим роком!

37. Поздоровлення з Новим роком проза

Кохана, настав Новий рік, і в наше життя прийшов Кабан. Не лякайся! Якщо до нього ставитися по-доброму, він виконуватиме всі твої бажання. Нехай в цьому році збудуться всі твої найнеймовірніші мрії!

38. Поздоровлення з Новим роком в прозі

Ось і настає Новий рік! Від усієї душі хочу привітати вас з новорічними святами і побажати нових звершень, успіхів у всіх починаннях, фінансової стабільності і відмінного здоров’я. Нехай робочі будні завжди будуть веселими та цікавими, а вихідні проходили з рідними і близькими друзями. З Новим Роком!

39. Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим в прозі

Від усього серця вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим! Ці свята — найулюбленіші, бо вони дають надію на світле і щасливе життя! Бажаю, щоб у Новому році у кожного здійснилися найзаповітніші мрії та реалізувалися найамбітніші проекти! Вірю, що Україна і українці заслуговують на краще — і в Новому році всім нам обов’язково пощастить! Любові, родинного затишку та Божого благословення Вам! З Новим Роком!

40. З Новим роком проза

Братик, з Новим роком Кабана! Любові, достатку, здоров’я та поваги тобі!

41. З Новим роком проза

З Новим роком! Бажаю Всім міцного здоров’я на довгі роки, людського щастя, добра, миру й взаєморозуміння, успіхів у роботі, сімейного добробуту.
Нехай ці свята принесуть у кожен дім затишок, душевний спокій, впевненість у краще майбутнє. Хай щастить Вам у Новому році! З Новим роком!

42. З Новим роком у прозі

Мила моя племінниця, вітаю тебе з Новим роком! Нехай рік Кабана принесе тобі багато сил для виконання всіх своїх бажань. Нових звершень тобі і удачі у всіх починаннях!

43. Привітання з Новим 2019 роком у прозі

Шановний Начальник, вітаю Вас з Новим роком … (назва тварини за китайським гороскопом)! Бажаю Вам не втрачати якості в досягненні своїх цілей і далі залишатися успішним керівником! З Новим Роком!

44. З наступаючим Новим роком проза

Улюблена моя бабуся, вітаю тебе з Новим роком Кабана! З її мудрістю можеш посперечатися тільки ти. Тому твоє життя просто повинна бути щасливою, багатою, веселою. Нехай Кабан принесе тобі міцне здоров’я і досягнення твоїх численних цілей.

45. Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим в прозі

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята — вісники оновлення, мрій і сподівань — принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком!

46. Привітання з Новим роком у прозі

Мила подружка, з роком … (назва тварини за китайським гороскопом) вітаю тебе! Бажаю бути тобі сильною і граціозною, як Вона. А ще такою ж красивою. І, непогано б, щоб ти зустрілася з принцом на білому коні (в крайньому випадку лімузині). Любові і щастя тобі! З Новим Роком!

47. Вітання з Новим роком у прозі

З Новим Роком! Бажаємо Вам, щоб у новому році підробкою була тільки ватна борода у діда Мороза. А все інше — любов, дружба, взаєморозуміння, серцева теплота і, звичайно ж, подарунки під ялинкою були справжніми. Зі щасливим роком Вас!

48. Привітання з Новим роком 2019 у прозі

Вітаю Вас з Новим роком — роком … (назва тварини за китайським гороскопом)! Від усього серця бажаю в прийдешньому році здійснити все задумане, втілити в життя всі ідеї і плани! І нехай не тільки в наступаючому році, а й завжди з вами поруч будуть рука в руку йти, справжня подруга і коханий чоловік! З Новим Роком!

49. Новорічні привітання проза

Вітаю вас з Новим Роком! Нехай це свято принесе вам безліч хвилюючих і приємних сюрпризів, а у вашому оточенні будуть тільки приємні, добрі, розумні і чесні люди. Бажаю вам, щоб ваше оточення сповнювала ваше життя і роботу приємними емоціями і позитивом. З Новим Роком!

Привітання з Новим роком 2019 проза, Привітання з Новим роком проза, Вітання з Новим роком проза, Поздоровлення з Новим роком проза 2019, З Новим роком проза