Урок № 76. Тема. Узагальнювальний урок на вивчені букви. Конспекти уроків читання, 1 клас

Урок № 76. Тема. Узагальнювальний урок на вивчені букви. Конспекти уроків читання, 1 клас

Тема. Узагальнювальний урок на вивчені букви. Конспекти уроків читання, 1 клас

Мета: закріпити артикуляцію вивчених звуків та їхнє буквене позначення; формувати навичку правильного і виразного читання, вміння розповідати казку в діалогічній формі з елементами інсценування; виховувати інтерес до книжок і читання.

Обладнання: фішки на позначення голосних і твердих та м’яких приголосних звуків; сюжетні малюнки до тексту казки «Лисичка і Журавель»; маски Лисички і Журавля, атрибути для інсценування (стіл, тарілка, глечик із вузьким високим горлом); книжки з казкою «Лисичка і Журавель», проілюстровані різними художниками.

Хід уроку № 76. Тема. Узагальнювальний урок на вивчені букви. Конспекти уроків читання, 1 клас

На цьому уроці вчитель продовжує роботу над українською народною казкою «Лисичка і Журавель». Особлива увага приділяється виразності читання і переказування тексту за серією сюжетних малюнків.

Розвиток діалогічного мовлення учнів відбувається під час повторного інсценування уривку казки «Журавель гостює в Лисички» та аналогічного інсценування уривку «Лисичка в гостях у Журавля». Попередньо відпрацьовуються крилаті фрази казки: «Я для тебе — як для себе», «Що мав, тим і приймав».
Наприкінці уроку доцільно провести читання-розгляд книжок із казкою «Лисичка і Журавель», проілюстрованих різними художниками (В. В. Голозубов, А. Г. Гілевич, Н. А. Сердюкова та ін.).
Завершити урок можна відгадуванням героїв українських народних казок за ілюстраціями до них або за уривками з текстів.

Урок № 76. Тема. Узагальнювальний урок на вивчені букви. Конспекти уроків читання, 1 клас

Повернутись на сторінку Уроки читання 1 клас

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.