Урок № 46. Тема. Узагальнювальний урок читання. Конспекти уроків читання, 1 клас

Урок № 46. Тема. Узагальнювальний урок читання. Конспекти уроків читання, 1 клас

Тема. Узагальнювальний урок читання. Конспекти уроків читання, 1 клас

Мета: закріплювати вміння учнів читати слова, тексти з вивченими буквами; відпрацьовувати виразність читання, вдосконалювати вміння дотримуватися відповідної інтонації; розвивати аудіативні вміння і діалогічне мовлення дітей; виховувати інтерес до уроків читання.

Хід уроку № 46. Тема. Узагальнювальний урок читання. Конспекти уроків читання, 1 клас

Урок проводиться вчителем за власним планом із використанням завдань букваря та додаткових навчальних посібників з урахуванням особливостей сформованості читацьких умінь учнів конкретного класу.
Протягом уроку доцільно провести повторення всіх вивчених літер, читання складів, окремих слів і тексту з ними. Також бажано виконати з дітьми частковий або повний звуко-буквений аналіз слів. Для цього можна використати завдання в зошиті з читання (с. 24).

Формування аудіативних умінь і зв’язного мовлення можна спланувати за матеріалами посібника «Букварятко»(с. 38—39). У ньому для слухання пропонується текст «Три метелики» (за Лесею Українкою) і запитання для перевірки його розуміння.
Розвиток монологічного мовлення можна провести з опорою на віршовані тексти про ластівку й лелеку та мовленнєву ситуацію на опис однієї з пташок з елементами міркування. Першокласникам пропонується дати відповідь на запитання: «Яка пташка тобі більше до вподоби — лелека чи ластівка? Поясни свою думку». Для полегшення виконання завдання подано опорні слова: «Мені подобається. Ця пташка. Ось чому.»

Урок № 46. Тема. Узагальнювальний урок читання. Конспекти уроків читання, 1 клас

Повернутись на сторінку Уроки читання 1 клас

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *