Гра Ведмідь і бджоли (Ігри для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку)

Гра Ведмідь і бджоли (Ігри для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку)

Опис гри Ведмідь і бджоли
Діти діляться на дві підгрупи: менша за кількістю (приблизно одна третина від загальної компанії) – це «ведмеді», більша – «бджоли». Бджоли розміщуються так: половина піднімається на кілька щаблів гімнастичної стінки, половина стає за натягнутим на висоті 50 см шнуром (це «вулики»). На відстані 3–5 м від гімнастичної стінки накреслене коло – це «ліс», де живуть ведмеді. Залишок простору – «луги». Ведучий каже: «Бджоли вулик залишають, у луг квітучий відлітають». (Діти-бджоли спускаються з гімнастичної стінки, підлізають під шнур). Ведучий продовжує: «Полетіли на квітку, щоб зібрати з неї медок». (Бджоли летять на луку – перебігають, ніби перелітають із квітки на квітку).

Ведучий звертається до ведмедів: «А ведмеді – до садка, теж хочуть медка». Коли виконали рухи, ведучий попереджає: «Бджоли!». Діти-бджоли біжать до гімнастичної стінки, імітують дзижчання. Ведмеді вдають, що злякалися – злазять і біжать до наступного вулика, підлізають під шнур. Бджоли й звідти їх виганяють. Гра повторюється, обираються нових ведмедів (або на цю роль викликаються самі діти). Ведучий відзначає швидких ведмедів і бджіл.

Правила гри Ведмідь і бджоли
Не можна зістрибувати зі сходів гімнастичної стінки, стягувати одне одного, штовхати. Бджоли відганяють ведмедів від вуликів і заганяють назад у ліс тільки грізним дзижчанням.

Гра Ведмідь і бджоли (Ігри для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку)

Повернутися на сторінку Ігри для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *