Конспекти уроків основи здоров’я 6 клас

Конспекти уроків основи здоров’я 6 клас

Урок 1. Тема. Людина в навколишньому середовищі. Вплив середовища на здоров’я.

Урок 2. Тема. Природа і здоров’я

Урок 3. Тема. Вплив природного середовища на здоров’я. Вплив людини на природу. Взаємозв’язок здоров’я людини і природи та техніки. Чинники здоров’я. Природні чинники збереження і зміцнення здоров’я. Клімат і здоров’я.

Урок 4. Тема. Розвиток підлітків

Урок 5. Тема. Рівень фізичного розвитку. Ознаки гармонійного розвитку хлопчиків і дівчаток.

Урок 6. Тема. Харчування підлітків

Урок 7. Тема. Вікові вимоги до харчування. Калорійність харчування та енерговитрати залежно від фізичних навантажень; Вимоги до харчування, питного режиму при інтенсивному фізичному тренуванні підлітків. Профілактика йододефіциту.

Урок 8. Тема. Особиста гігієна Догляд за тілом. Особливості догляду за зубами і порожниною рота у підлітків. Значення особистої гігієни статевих органів у підлітковому віці. Предмети і засоби особистої гігієни підлітків. Гігієнічні вимоги під час занять фізичними вправами.

Урок 9. Тема. Звички і здоров’я

Урок 10. Тема. Формування корисних і шкідливих звичок у підлітків. Спосіб життя і звички.

Урок 11. Тема. Залежність здоров’я від корисних і шкідливих звичок. Вплив на здоров’я підлітків тютюнового диму, алкоголю, наркотичних і токсичних речовин. Практична робота:

Урок 12. Тема. Моделювання ситуації відмови від сигарет, алкоголю та наркотиків.

Урок 13. Тема. Убережи себе від ВІЛ

Урок 14. Тема. Методи запобігання інфікуванню ВІЛ. Взаємозв’язок наркоманії й ВІЛ-інфікування. Толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей.

Урок 15. Тема. Безпека щоденного життя. Поняття забезпечення безпеки. Небезпеки повсякденного життя. Безпека в побуті. Електро- та газонебезпека. Небезпечні речовини побутової хімії. Домедична допомога при ураженні електричним струмом, попаданні хімічних речовин на шкіру та в очі, отруєнні.

Урок 16. Тема. Безпека в будівлях. Небезпечні ситуації у будівлях, комунальних мережах. Дії під час їх виникнення. Пожежна безпека. Правила поведінки під час пожеж. Засоби пожежогасіння.

Урок 17. Тема. Безпека на дорозі, (пішохід, велосипедист, пасажир). Поведінка при ДТП. Можливі аварійні ситуації на підприємствах. Дії школяра під час виникнення аварійних ситуацій на підприємствах.

Урок 18. Тема. Спілкування і здоров’я

Урок 19. Тема. Спілкування людей. Типи спілкування Стосунки людей. Типи стосунків. Стосунки у сім’ї, класі, молодіжному середовищі. Вплив стосунків людей на їхнє здоров’я. Конфлікти і здоров’я. Види конфліктів. Вплив конфліктів на здоров’я. Способи розв’язання конфліктів.

Урок 20. Тема. Вибір прикладу для наслідування. Безпечні й небезпечні компанії.

Конспекти уроків основи здоров’я 6 клас

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *