Конспекти уроків основи здоров’я 5 клас

Конспекти уроків основи здоров’я 5 клас

Урок 1. Тема. Цінність і неповторність життя людини, здоров’я — необхідна умова розвитку людини. Здоровий спосіб життя.

Урок 2. Тема. Основні складові здоров’я: фізична, соціальна, психічна, духовна. їх зв’язок і взаємовплив.

Урок 3. Тема. Безпека і небезпека для життя. Практична робота.

Урок 4. Тема. Відпрацювання повідомлення про небезпечні ситуації (пожежа, витік газу, напад)

Урок 5. Тема. Розвиток підлітків

Урок 6. Тема. Фізичний розвиток людини. Рухова активність та її вплив на розвиток підлітків.

Урок 7. Тема. Життєвий ритм. Розпорядок дня підлітків. Сон і здоров’я. Втома і перевтома. Попередження перевтоми.

Урок 8. Тема. Активний відпочинок. Види активного відпочинку. Вправи і процедури для збереження і зміцнення здоров’я. Вплив постави на здоров’я. Особливості формування постави у підлітків. Загартовування

Урок 9. Тема. Загартовування, його значення. Комплексне загартовування сонцем, повітрям і водою. Правила загартовування.

Урок 10. Тема. Право на здоров’я

Урок 11. Тема. Права і обов’язки щодо збереження і зміцнення здоров’я учнів. Особиста відповідальність за здоров’я. Сім’я і здоров’я. Обов’язки членів родини щодо збереження і зміцнення здоров’я. Основні функції сім’ї і громади щодо збереження здоров’я. Вплив способу життя родини на здоров’я підлітків

Урок 12. Тема. Допомога людям з обмеженими можливостями. Практична робота

Урок 13. Тема. Моделювання ситуації допомоги людині з обмеженими можливостями.

Урок 14. Тема. Профілактика ВІЛ-інфікування. Шляхи зараження ВІЛ. Право підлітків на убезпечення щодо ВІЛ / СНІД. Як уберегтися від ВІЛ-інфікування.

Урок 15. Тема. Поняття про безпечне середовище. Основні небезпеки навколишнього середовища: природні, техногенні, соціальні. Стихійні лиха та їх наслідки. Умови виникнення пожежі. Безпечна поведінка

Урок 16. Тема. Правила безпечної поведінки удома, надворі, у натовпі. Правила безпечної поведінки на воді. Способи рятування потерпілих на воді. Правила дорожнього руху. Перехід багатосмугової дороги. Дороги в мікрорайоні школи, громадський транспорт. Зупинки. Поведінка при ДТП. Людина в автономній ситуації. Основні правила поводження під час виникнення небезпечних ситуацій. Засоби і способи захисту.

Урок 17. Тема. Служби захисту. Служби захисту населення: пожежна служба, міліція, швидка допомога, служба газу, служба цивільної оборони.

Урок 18. Тема. Спілкування і здоров’я. Настрій і здоров’я. Вплив настрою на спілкування та здоров’я. Співпереживання. Співчуття. Позитивний вплив на здоров’я дружніх стосунків між однокласниками та іншими хлопчиками і дівчатками. Повага до старших і молодших, слабших і немічних, членів сім’ї. Взаємопорозуміння в сім’ї.

Урок 19. Тема. Протидія виявам насильства в учнівському середовищі.

Конспекти уроків основи здоров’я 5 клас

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.