Конспекти уроків фізкультура 4 клас

Конспекти уроків фізкультура 4 клас

Урок 1. Тема. Розмикання уступом за рахунком, перешикуванню з колони по одному в колону по двох дрібленням та навпаки — зведенням. Пересування у футболі, зупинка внутрішньою стороною ступні, удару, веденню м’яча по колу.

Урок 2. Тема. Різновиди ходьби, ЗРВ у русі, ЗРВ на місці. Рухливі ігри та естафети. Пересування у футболі, зупинка внутрішньою стороною ступні, удару, веденню м’яча по колу.

Урок 3. Тема. Стройові вправи на місці, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ у русі та на місці. Пересування у футболі, зупинка внутрішньою стороною ступні, удару, веденню м’яча по колу.

Урок 4. Тема. Розмикання, перешикування. Жонглювання м’ячем, стійка воротаря, ловіння м’яча, що летить на рівні грудей, ведіння м’яча по колу, ЗРВ.

Урок 5—6. Тема. Стройові вправи на місці, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ у русі та на місці. Ведення, удари по м’ячу, пересування у футболі, жонглювання м’ячем.

Урок 7. Тема. Комплекс вправ ранкової гімнастики. Ведення, передача, зупинка м’яча у футболі. Техніка бігу на короткі дистанції (старт, стартовий розбіг). Розвиток швидкості. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ в русі, на місці.

Урок 8. Тема. Комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики, вправи для виховання правильної постави та дихання. Вивчення удару середньою частиною підйому по м’ячу, зупинці м’яча, техніці гри воротаря. Стройові вправи на місці, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ.

Урок 9—10. Тема. Комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики, вправи для виховання правильної постави та дихання. Повторення техніки бігу на короткі дистанції. Стройові вправи на місці, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі, на місці.

Урок 11. Тема. Комплекс вправ ранкової гімнастики, вправи для виховання правильної постави та дихання. Вивчення удару середньою частиною підйому по м’ячу, зупинці м’яча, техніці гри воротаря. Стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі та на місці.

Урок 12—13. Тема. Комплекс вправ ранкової гімнастики, вправ для виховання правильної постави та дихання. Повторення техніки виконання стрибка з розбігу способом зігнувши ноги (відштовхування, приземлення). Стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі та на місці

Урок 14—15. Тема. Комплекс вправ ранкової гімнастики, вправ для виховання правильної постави та правильного дихання. Стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі та на місці. Удари по м’ячу, ведення, зупинка. Техніка метання м’яча з місця (з 3-х кроків).

Урок 16. Тема. Тема. Комплекс вправ ранкової гімнастики, вправи для виховання правильної постави та правильного дихання. Удари середньою частиною підйому по м’ячу, ведення, зупинка м’яча. Повторення техніки бігу на короткі дистанції (в цілому).

Урок 17—18. Тема. Комплекс вправ ранкової гімнастики, вправ для виховання правильної постави та правильного дихання. Удар середньою частиною лоба, ведення, зупинка м’яча у футболі. Стройові вправи, ЗРВ. Навчальна гра.

Урок 19—20. Тема. Удари, ведення по колу, зупинка м’яча у футболі. Стройові вправи, на місці, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ. Навчальна гра.

Урок 21—22. Тема. Стройові вправи, ходьба, різновиди бігу, ЗРВ в русі та на місці. Рухливі ігри та, естафети.

Урок 23—24. Тема. Стройові вправи на місці, різновиди, ходьби, бігу, ЗРВ в русі, на місці. Рухливі ігри.

Урок 25—26. Тема. Виконання контрольного навчального нормативу (жонглювання м’ячем). Стройові вправи на місці, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі, на місці. Рухливі ігри та естафети.

Урок 27. Тема. Жонглювання м’ячем. Стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі, на місці. Рухливі ігри та естафети.

Урок 28—29. Тема. Повторення техніки метання м’яча в горизонтальну ціль. Стройові вправи на місці, шикування на перешикування, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ. Рухливі ігри та естафети.

Урок 30. Тема. Повторення техніки бігу на короткі дистанції, стрибка в довжину з розбігу способом «зігнувши ноги». Стройові вправи, шикування та перешикування, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ. Рухливі ігри та естафети

Урок 31. Тема. Повторення техніки бігу на короткі дистанції, стрибка є довжину з розбігу способом «зігнувши ноги». Стройові вправи на місці та в русі, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі. Рухливі ігри та естафети.

Урок 32—33. Тема. Розмикання за розрахунком, стійка на голові з допомогою, вис на зігнутих руках, вис кутом на гімнастичній стінці. Стройові вправи, шикування, перешикування. Рухливі ігри та естафети.

Урок 34. Тема. Гімнастичні вправи та естафети. Стійка на голові за допомогою рук. Стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі. Рухливі ігри та естафети.

Урок 35. Тема. Гімнастичні вправи та елементи. Поєднання в комбінацію раніше вивчених акробатичних вправ. Стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі. Розвиток гнучкості та сили.

Урок 36. Тема. Гімнастичні вправи та елементи. Виконання акробатичних вправ в комбінації. Шикування, перешикування, стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі. Розвиток гнучкості та сили.

Урок 37. Тема. Гімнастичні вправи та елементи. Виконання акробатичних вправ в комбінації. Стройові вправи на місці, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ. Розвиток гнучкості та сили.

Урок 38. Тема. Лазіння та перелазіння по похилій гімнастичній лаві, перелазіння на гімнастичну стінку. Стройові вправи, шикування, перешикування, різновиди ходьби та бігу, ЗРВ. Розвиток фізичних якостей гнучкості та сили.

Урок 39—40. Тема. Виконання акробатичних вправ у комбінації. Лазіння та перелазіння. Стройові вправи, шикування, перешикування, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ. Розвиток основних фізичних якостей гнучкості та сили.

Урок 41—42. Тема. Лазіння та перелазіння по похилій гімнастичній стінці. Шикування, перешикування, виконання команд, стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ в русі, на місці. Рухливі ігри та естафети.

Урок 43—44. Тема. Лазіння та перелазіння по похилій гімнастичній стійці. Шикування, перешикування, розрахунок, шикування по розрахунку, стройові вправи, різновиди ходьби, бігу, ЗРВ. Рухливі ігри.

Урок 45—46. Тема. Виконання вправ з рівноваги у комбінації на колоді, вису, упору, зіскоку, вправ ритмічної та аеробної гімнастики. Виконання акробатичних вправ в комбінації відповідно до вимог з фізичної культури. Стройові вправи, шикування, перешикування, ЗРВ в русі.

Урок 47. Тема. Загальнорозвивальні вправи без предмета на місці і в русі. «Міст» із положення лежачи і поворот в упор на одному коліні. „Напівшпагат”, спроба виконати «шпагат». Рухливі ігри та естафети.

Урок 48. Тема. Підведення підсумків за І семестр. Рухливі ігри.

Урок 49. Тема. Організовуючі вправи: ходьба і біг „протиходо” і „змійкою”; стройовий крок; рапорт учителю; поняття про частини і точки розмітки в гімнастичному залі, Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ для виховання правильної постави. Стрибки: 4 х 50 стрибків зі скакалкою. Туризм: підготовка групового та особистого спорядження до туристської подорожі.

Урок 50. Тема. Стройові вправи: шикування в одну шеренгу; складання рапорту. Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики. Стрибки: вистрибування вгору з упору присівши; 4 х 50 стрибків зі скакалкою. Туризм: підготовка групового та особистого спорядження до туристської подорожі.

Урок 51. Тема. Організовуючі вправи: розмикання уступами під лічбу; перешикування з колони по одному в колону по двоє дробленням та навпаки. Загальнорозвивальні вправи: комплекс фізкультхвилинок з використанням відповідних профілактичних вправ. Туризм: упакування спорядження та укладання рюкзака. Встановлення намету.

Урок 52 Тема. Організовуючі вправи: перешикування колони по одному в колону по двоє розведенням та навпаки — злиттям. Загальнорозвивальні вправи: комплекс спеціальних відновлювальних дихальних вправ. Туризм: упакування спорядження та укладання рюкзака. Встановлення намету.

Урок 53. Тема. Загальнорозвивальні вправи: комплекс фізкультхвилинки з використанням відповідних профілактичних вправ. Рівновага: ходьба з випадами по гімнастичній лаві; повороти з різним положенням рук на 90 і 180 градусів. Туризм: гігієна туриста. Загальні гігієнічні вимоги. Забезпечення самоконтролю. Комплектація похідної аптечки.

Урок 54. Тема. Організовуючі вправи: розмикання уступами під лічбу; перешикування з колони по одному в колону по двоє дробленням та навпаки — зведенням.

Урок 55. Тема. Правила поведінки та безпеки під час занять плаванням. Правильне дихання під час вионання фізичних вправ (теоретичні відомості). Загальнорозвивальні вправи: комплекс спеціальних відновлювальних дихальних вправ. Поєднання рухів руками, ногами і диханн, лежачи на лаві. Рухливі ігри.

Урок 56. Тема. Загальнорозвивальні вправи в русі, комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики.повторення матеріалу, пройденого у 3 класі. Поєднання роботи ніг і рук під час плавання „кролем”. Рухливі ігри.

Урок 57. Тема. Загальнорозвивальні вправи на місці. Робота рук в положенні стоячи і нахилу тулуба. Поєднання роботи ніг і рук під час плавання „кролем”. Естафети.

Урок 58. Тема. Загальнорозвивальні вправи в русі. Поєднання роботи ніг і рук під час плавання „кролем”, „брасом”. Рухливі ігри.

Урок 59. Тема. Загальнорозвивальні вправи: фізкультхвилинки з використанням профілактичних вправ.Футбол. Фізична підготовка: ходьба; бігові вправи; стрибкові вправи; вправи для м’язів стопи; рухлива гра „Група, струнко!”.

Урок 60. Тема. Загальнорозвивальні вправи; комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики та комплекс вправ для виховання правильної постави. Футбол. Фізична підготовка: організуючі вправи; загальнорозвивальні вправи; ходьба; бігові вправи; стрибкові вправи; рухлива гра, „М’яч — середньому”.

Урок 61. Тема. Організовуючі вправи: ходьба і біг „протиходом” і „змійкою”; стройовий крок; рапорт учителю; поняття про частини і точки розмітки в гімнастичному залі. Загальнорозвивальні вправи в русі. Футбол. Фізична підготовка: організуючі вправи; загальнорозвивальні вправи; ходьба; бігові вправи; стрибкові вправи; рухлива гра, „М’яч — середньому”.

Урок 62. Тема. Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ біля опори і на гімнастичній лаві. Футбол. Фізична підготовка; для координації рухів; вправи для м’язів стопи; рухливі гра „Не давай м’яча ведучому”.

Урок 63. Тема. Організовуючі вправи: розмикання уступами під лічбу; перешикування колони по одному в колону по двоє розведенням та навпаки — злиттям. Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики. Футбол. Фізична підготовка: загальнорозвивальні вправи; ходьба; бігові вправи; стрибкові вправи; рухлива гра „М’яч у колі”.

Урок 64. Тема. Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ для виховання правильної постави; комплекс вправ біля опори і на гімнастичній лаві. Футбол. Фізична підготовка: естафети з елементами футболу.

Урок 65. Тема. Організовуючі вправи: ходьба і біг „протиходом” і „змійкою”; стройовий крок; рапорт учителю. Футбол. Технічна підготовка: техніка пересування; удари по м’ячу ногою.

Урок 66. Тема. Організовуючі вправи: ходьба і біг „протиходом” і „змійкою”; стройовий крок; рапорт учителю. Футбол. Технічна підготовка: удари по м’ячу головою; зупинки м’яча; ведення м’яча.

Урок 67. Тема. Загальнорозвивальні вправи: комплекс спеціальних відновлювальних дихальних вправ; комплекс фізкультхвилинки з використанням відповідних профілактичних вправ. Футбол. Технічна підготовка: жонглювання м’ячем.

Урок 68. Тема. Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ для виховання правильної постави з предметами. Футбол. Технічна підготовка: відволікальні дії; віднімання м’яча; вкидання м’яча.

Урок 69. Тема. Загальнорозвивальні вправи: комплекс фізкультхвилинки з використанням відповідних профілактичних вправ. Футбол. Тактична підготовка: індивідуальні дії без м’яча; індивідуальні дії з м’ячем.

Урок 70. Тема. Бесіда «Фізичне виховання Запорозьких козаків». Футбол. Тактична підготовка: групові дії.

Урок 71. Тема. Естафети з елементами футболу. Гра в футбол.

Урок 72. Тема. Естафети з елементами футболу. Гра в футбол.

Урок 73. Тема. Бесіда «Фактори здоров’я людини». Естафети з елементами футболу.

Урок 74. Тема. Гра в футбол.

Урок 75. Тема. Організовуючі вправи: ходьба і біг „протиходом” і „змійкою”; стройовий крок. Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики. Баскетбол: подвійний крок; ловіння м’яча двома та однією рукою на різних рівнях і напрямках польоту м’яча.

Урок 76. Тема. Бесіда «Розвиток кістково-м’язової та дихальної систем засобами фізичної культури». Баскетбол: подвійний крок; ловіння м’яча двома та однією рукою на різних рівнях і напрямках польоту м’яча

Урок 77. Тема. Баскетбол: передачі двома та однією рукою з різних положень у русі. Повторення правил гри.

Урок 78. Тема. Баскетбол: ловіння м’яча двома та однією рукою на різних рівнях і напрямках польоту м’яча; передачі двома та однією рукою з різних положень у русі.

Урок 79. Тема. Бесіда «Розвиток баскетболу в Україні і за кордоном». Баскетбол: ведення м!яча зі зміною швидкості, напрямку руху і висоти відскоку.

Урок 80. Тема. Баскетбол: ведення м»яча зі зміною швидкості, напрямку руху і висоти відскоку.

Урок 81. Тема. Бесіда «Видатні баскетболісти світу». Баскетбол: ведення м!яча зі зміною швидкості, напрямку руху і висоти відскоку. Прості тактичні дії у нападі і захисті 2×1, 2×2.

Урок 82. Тема. Баскетбол: перехоплення м’яча під час передачі, ведення суперником. Прості тактичні дії у нападі і захисті 2×1, 2×2 Ігри-естафети з м’ячем.

Урок 83. Тема. Баскетбол: перехоплення м’яча під час передачі, ведення суперником. Прості тактичні дії у нападі і захисті 2×1, 2×2. Баскетбол: навчальні ігри 3×3.

Урок 84. Тема. Баскетбол: Баскетбол: навчальні ігри 7×7.

Урок 85. Тема. Старт, стартовий розбіг, дистанції, фінішування. Біг 30м. Естафети з бігом.

Урок 86. Тема. Старт; стартовий розбіг, дистанції, фінішування. „Човниковий” біг 4х9м. Естафети з бігом.

Урок 87. Тема. Метання м’яча на дальність у коридорі 10м. Рухливі ігри з метанням малого м’ячика.

Урок 88. Тема. Старт; стартовий розбіг; біг 30м. Рухливі ігри.

Урок 89. Тема. Бесіда „Фактори здоров’я людини”. Загальнорозвивальні вправи у русі. Стрибки у висоту з прямого і бокового розбігу та способом „переступання”; спеціальні бігові вправи.

Урок 90. Тема. Загальнорозвивальні вправи у русі. Спеціальні вправи бігуна. ”Човниковий” біг 4х9 м. Рухливі ігри.

Урок 91. Тема. Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ для виховання правильної постави з предметами. Спеціальні вправи бігуна. ”Човниковий” біг 4х9 м. Естафети з бігом.

Урок 92. Тема. Загальнорозвивальні вправи на місці. Спеціальні вправи бігуна. метання м’яча на дальність у коридорі 10м. Рухливі ігри.

Урок 93. Тема. Загальнорозвивальні вправи: комплекс вправ ранкової гігієнічної гімнастики. Спеціальні вправи бігуна. метання м’яча на дальність у коридорі 10м. Рухливі ігри.

Урок 94. Тема. Загальнорозвивальні вправи: комплекс фізкультхвилинок з використанням відповідних профілактичних вправ. Спеціальні вправи стрибуна. Стрибок у довжину з місця. Естафети з елементами бігу.

Урок 95. Тема. Загальнорозвивальні вправи: фізкультхвилинки з використанням профілактичних вправ. Спеціальні вправи стрибуна. Стрибок у довжину з місця. Рухливі ігри.

Урок 96. Тема. Загальнорозвивальні вправи в парах. Біг 30 м. Виконання стрибка у висоту з косого розбігу способом «ножиці». Рухливі ігри з метанням малого м’ячика.

Урок 97. Тема. Загальнорозвивальні вправи у русі. Метання малого м’ячика вивченим способом у вертикальну і горизонтальну ціль (8-10 м). Рухливі ігри з метанням малого м’ячика.

Урок 98. Тема. Загальнорозвивальні вправи у русі. Спеціальні вправи бігуна. Човниковий біг 4х 9 м. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками

Урок 99. Тема. Загальнорозвивальні вправи в парах. Спеціальні вправи бігуна. Стрибок у довжину з місця. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками. Естафети.

Урок 100. Тема. Загальнорозвивальні вправи у русі. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками.

Урок 101. Тема. Загальнорозвивальні вправи у русі. Рухливі ігри та естафети з бігом, зі стрибками.

Урок 102. Тема. Підсумковий урок за 2 семестр. Рухливі ігри за вибором учнів.

Конспекти уроків фізкультура 4 клас