Конспекти уроків трудове навчання 3 клас

Конспекти уроків трудове навчання 3 клас

Урок 1. Тема. Елементи графічної грамоти. Ескіз як вид графічного зображення предметів, деталей. Основні лінії на ескізах, кресленнях: контурна, розмірна і лінія згину, їх призначення, позначення місць нанасення клею. Охнайомлення з професією кресляра.

Урок 2. Тема. 0бємні Вироби з паперу і картону. Особливості зєднування частин об,ємного виробу під прямим кутом та конічної і циліндрічної форм. 3,єднання елементів розгортки за допомогою клею, ниток, скріпок.

Урок 3. Тема. Дидактичні посібники з паперу і картону. Використання саморобних посібників на уроках математики, рідної мови, природознавства. Конструктивні особливості, технологія виготовлення посібників. Елементи вдосконалення виробів.

Урок 4. Тема. Предметні дидактичні ігри. Ознайомлення з іграми саморобками, Планування послідовності предметної гри, вибір матеріалу. Правила гри.

Урок 5. Тема. Плетіння Зі смужок паперу. Плетіння як різновид народної творчості. Плетені вироби, їх застосування.Технік а Плетіння плоских та об,ємних виробів зі смужок паперу.

Урок 6. Тема. Композиції з рослинних форм. Відображення живої природи в композиціях. Аплікаційні композиції з листя, трав і квітів. Поняття про Ікебану. Компонування форм і кольорів квітів, трав, гілочок у процесі створення ікебани.

Урок 7. Тема. Аплікація з і соломки. Аплікація із соломки як вид декоративно-ужиткового мистецтва. Підготовка соломки до аплікаційних робіт і техніка їх виконання. Культура праці під час роботи клеєм.

Урок 8. Тема. Конструювання обємних виробів з природного матеріалу. Збереження природних форм в процесів виготовлення виробів, і 3єднання деталей шипами. Надання виробу художнього образу, певного виразу. Правила безпечної роботи з шилом.

Урок 9. Тема. Дитячі іграшки з різних матеріалів. Відомості про народну іграшку. Відображення характерних ознак людей, тварин, казкових персонажей.

Урок 10. Тема. Ялинкові та різдвяні прикраси. Народне повір.я про магічну стлу різдвяних прикрас. Розроблення ескізів ялинкових прикрас за власним задумом.

Урок 11. Тема. Іграшкові планери. Політ птаха і планера. Основні частини найпростішої моделі планера (фюзеляж, крила, стабілізатор, кіль/їх форми і призначення. Розробка ескізів моделей

Урок 12. Тема. Іграшкові парашути Призначення парашутів. Основні частини моделі (купол, купольний отвір, стропи). Пропорційна залежність.

Урок 13. Тема. Конструювання з деталей технічних наборів. Передачі руху в машинах і механізмах. Планування технічного процесу монтажу моделей. Поетапність конструювання моделей. Короткі відомості про професію

Урок 14. Тема. Аплікації з тканини. Розробка ескізів. Підбір кольорів тканини, Техніка плікаційних робіт.

Урок 15. Тема. Об’ємні вироби з тканини. Лицьовий виворотний боки тканини. Утворення різних об’емних форм виробу.

Урок 16. Тема. М’які іграшки з тканини і ниток. Розробка ескізів, виготовлення викройок.

Конспекти уроків трудове навчання 3 клас

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *